دیتالاگر دما رطوبت ولتاژ و جریان 12 کانال

شاید برای خیلی ها سوال باشد که چگونه می توانند دیتالاگر مخصوص به کار خود را داشته باشند و دقیقا ان چه که نیاز دارند خریداری کنند. این نیاز به دلیل این که دیتالاگر ها تولید شرکت های خارجی و چینی بود امکان پذیر نبود و دانشجویان و صنایع مجبور به هزینه های 3 برابر الی بیشتر برای خرید محصول data logger خود از شرکت های خارجی و آمریکایی بودند و یا به همان دیتالاگر های بی کیفیت چینی با قیمت بالا راضی می شوند. با افزایش روز افزون نیاز کشور به دیتالاگر بر آن شدیم که دیتالاگر های ساخت ایران را به شما معرفی کنیم که نه تنها قبل از فروش در محل مشتری تست می شوند حتی دارای گارانتی 2 ساله رایگان و خدمات پس از فروش هستند. از بهترین فواید این دیتالاگر ها می توان به :

ذخیره در ایستگاه هواشناسی بدون مراقبت (مانند سرعت باد/ و جهت باد، دما، رطوبت نسبی، تشعشعات خورشیدی).
ذخیره در ایستگاه‌های بدون مراقبت هیدروگرافی (مانند سطح آب، عمق آب، جریان آب، pH آب، رسانایی آب)
ذخیره خودکار رطوبت خاک
ذخیره خودگار فشار گاز
شمارش ترافیک جاده
اندازه‌گیری دما (رطوبت و…) مواد فاسد شدنی در حین انتقال محموله: Cold chain[۱]
مانیتورینگ فرایند برای نگهداری و عیب یابی کاربردها
تحقیقات حیات وحش
اندازه‌گیری لرزش و شرایط حمل (ارتفاع سقوط) در توزیع.[۲]
مانیتورینگ سطح مخزن
مانیتورینگ محیط زیست
آزمایش خودرو
مانیتورینگ وضعیت رله در سیگنال دهی راه آهن
ذخیره‌سازی ‘نمودار بارگذاری الکتریکی’ برای مدیریت مصرف انرژی.
داده برداری از متغیرهای دما و فشار در طول خط لوله
مانیتورینگ خطوط لوله نفت و گاز

اشاره کرد.

تعدادی از دیتالاگر های سریع و دقت بالا:

دیتالاگر 16 کانال 24 بیتی

ماژول INT2724 یک ماژول ( دیتالاگر ) جمع آوری داده ۱۶ کانال با رزولوشن 24 بیت می باشد که بصورت همزمان (سنکرون) از هر 16 کانال با سرعت 64kS/s/Ch نمونه برداری انجام می دهد. رنج ولتاژ ورودی ۱۰- تا ۱۰+ ولت است.
ورودی مجهز به تقویت کننده هایی با پهنای باند بالا و با نویز و ولتاژ دریفت بسیار کم می باشند.

دیتالاگر 16 کاناله ۲۴ بیتی با سرعت 144kS/s بصورت همزمان

دیتالاگر 8 کانال 24 بیتی

ماژول INT2624 یک ماژول جمع آوری داده 8 کاناله با رزولوشن 24 بیت می باشدکه بصورت همزمان (سنکرون) از هر 8 کانال با سرعت 64kS/s/Ch نمونه برداری انجام می دهد. رنج ولتاژ ورودی 10-  تا 10+ ولت می باشد. کانال های ورودی مجهز به تقویت کننده هایی با پهنای باند بالا و با نویز وولتاژ دریفت بسیار کم می باشند. نمونه های هر 8 کانال بصورت زمان واقعی (Real-time) از طریق پورت USB2.0 HS به رایانه منتقل می گردند.

پس از نصب درایور، ماژول INT2624 بصورت Plug and Play توسط ویندوز شناسایی شده و توسط نرم افزار ارائه شده قابل استفاده می گردد. نرم افزار این ماژول شامل دو بخش نمایش گرافیکی داده های 8 کانال ورودی و ذخیره داده ها در فایل *.bin می باشد. همچنین یک اسکریپت (INT2624.m) نرم افزار MATLAB جهت خواندن فایل ذخیره شده و دسترسی به داده های8 کانال ورودی در MATLAB ارائه می شود.

دیتالاگر 8 کاناله 24 بیتی

دیتالاگر 4 کانال 24 بیتی

ماژول INT2424 یک ماژول جمع آوری داده 4 کاناله با رزولوشن 24 بیت می باشدکه بصورت همزمان (Simultaneous) از هر 4 کانال با سرعت 64kS/s/Ch نمونه برداری انجام می دهد. رنج ولتاژ ورودی 10-  تا 10+ ولت می باشد. کانال های ورودی مجهز به تقویت کننده هایی با پهنای باند بالا و با نویز و ولتاژ دریفت بسیار کم می باشند. نمونه های هر 4 کانال بصورت زمان واقعی (Real-time) از طریق پورت USB2.0 HS به رایانه منتقل می گردند.

پس از نصب درایور، ماژول INT2424 بصورت Plug and Play توسط ویندوز شناسایی شده و توسط نرم افزار ارائه شده قابل استفاده می گردد. نرم افزار این ماژول شامل دو بخش نمایش گرافیکی داده های 4 کانال ورودی و ذخیره داده ها در فایل *.bin می باشد. همچنین یک اسکریپت (INT2424.m) نرم افزار MATLAB جهت خواندن فایل ذخیره شده و دسترسی به داده های هر 4 کانال ورودی در MATLAB ارائه می شود.

دیتا لاگر 24 بیتی 4 کاناله

دیتالاگر 4 کانال 16 بیتی

ماژول INT2416E یک سیستم نمونه برداری از سیگنال های آنالوگ 0 تا 5 ولتی با رزولوشن 16 بیتی و سرعت 500 هزار نمونه در ثانیه برای هر کانال می باشد. این ماژول دارای 4 کانال مستقل از هم و بصورت همزمان (سنکرون) است. داده های نمونه برداری شده بصورت زمان واقعی (Real-time) از طریق پورت USB سرعت بالا به رایانه منتقل می شوند. سرعت انتقال داده مجموعا به حدود 4 مگابایت در ثانیه می رسد.

ورودی آنالوگ هر کانال به یک تقویت کننده با پهنای بالا متصل شده و امکان انتخاب بصورت عملکرد امپدانس بالا (High Impedance) یا بصورت 50 اهم را دارا می باشد. رنج ولتاژ ورودی بصورت پیش فرض از 0 تا 5 ولت است و همچنین امکان طراحی برای رنج ولتاژهای دیگر نیز وجود دارد.

به همراه این ماژول دو برنامه تحت نرم افزار LabVIEW برای نمایش داده های هر کانال و همچنین برای ذخیره سازی فایل ارائه می گردد. همچنین یک اسکریپت (INT2416E.m) نرم افزار MATLAB جهت خواندن فایل ذخیره شده و دسترسی به داده های چهار کانال در MATLAB ارائه می شود.

دیتا لاگر 16 بیتی 4 کاناله

 

دیتالاگر 4 کانال 24 بیتی بیسیم

دیتالاگر  INT2424B یک دیتالاگر جمع آوری داده 4 کانال با رزولوشن 24 بیت می باشدکه بصورت بیسیم همزمان (Simultaneous) از هر 4 کانال با سرعت 1kS/s/Ch نمونه برداری انجام می دهد. رنج ولتاژ ورودی 10-  تا 10+ ولت می باشد. کانال های ورودی مجهز به تقویت کننده هایی با پهنای باند بالا و با نویز و ولتاژ دریفت بسیار کم می باشند. نمونه های هر 4 کانال بصورت زمان واقعی (Real-time) از طریق بلوتوث به رایانه، تبلت و یا گوشی تلفن همراه ( مبایل ) منتقل می گردند.

پس از نصب درایور، ماژول INT2424B بصورت Plug and Play توسط ویندوز بعنوان یکپورت COM شناسایی می گردد.
نرم افزار این ماژول شامل دو بخش نمایش گرافیکی داده های 4 کانال ورودی و ذخیره داده ها در فایل *.bin می باشد.

دیتالاگر بلوتوث بیسیم 4 کانال 24 بیت مانیتور سنسور از مبایل کامپیوتر

دیتالاگر X کانال با دقت X و قابلیت های …

تعجب نکنید این دیتالاگر وجود دارد و مختص شما مشتریان است. این دیتالاگر بر اساس سلیقه شما برای تمام امور دیتالاگر از برق ولتاژ و جریان و مخابرات و قدرت گرفته تا مغناطیس لرززش و دما و رطوبت که ارتباط بین سنسور های مختلف با این دیتالاگر را راحت تر می کند . یعنی شما می توانید از این دیتالاگر برای کارهای ترکیبی مختلف با سرعت مختلف استفاده و تعداد کانال مورد نیاز خود سفارش دهید. اما خبر خوش برای شما قیمت های به صرفه این محصول است که به راحتی می توانید دقیقا بر اساس نیاز خود آن را سفارش دهید.

دیتالاگر دما رطوبت ولتاژ و جریان 12 کانال

 

برای اطلاع از قیمت دیتالاگر ها و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

برای دیدن محصولات بیشتر به فروشگاه اینتلیکو مراجعه کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *